Brukarstwo dla Ciebie!

Na dzisiejszej konferencji reprezentuję firmę, do której mam olbrzymi sentyment. Brukarstwo to dziedzina, w której się specjalizujemy.Mamy bogate doświadczenie na rynku. Nasza Firma Brukarstwo dla Ciebie funkcjonuje od 1990 roku. Zaczynaliśmy od obsługi lokalnych inwestorów, obecnie prowadzimy sprzedaż na całą Polskę.Zajmujemy się produkcją kostki brukowej, realizujemy aranżacje na zlecenie klienta oraz montujemy kostkę brukową.Brukarstwo mam we krwi. Mój tata otwierał ten biznes ze swoim tatą, a moim dziadkiem. Teraz to mi przypadł zaszczyt przejęcia udziałów w firmie. Od dzieciństwa pamiętam jak nasze życie kręciło się wokół kostki brukowej. Zwłaszcza, że mój tata zaczynał rozkręcanie firmy za płotem naszego domu. Często przyglądałem się co robi, a jak podrosłem pozwalał mi pomagać.
Moim celem jest ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług, poszukiwanie nowych rozwiązań i nawiązywanie kontaktów również za granicą. Jesteśmy i nadal będziemy prężnie działającą i rozwijającą się firmą brukarską. Oferujemy zakup kostki brukowej i innych elementów betonowych. Firmę Brukarstwo dla Ciebie tworzy kilka zespołów, tak abyśmy mogli dopasować się do Państwa potrzeb. Pomożemy wybrać odpowiedni rodzaj kostki, w razie potrzeby możemy zaprojektować określoną przestrzeń zgodnie z Państwa sugestiami, a kolejny zespół, jeśli mają Państwo takie życzenie taką kostkę zamontuje.
Inne zespoły, nie widoczne dla Państwa, to te, które zajmują się procesem produkcyjnym i dystrybucją kostki na terenie Polski.Dla Waszej wygody udostępnione są linie telefoniczne oraz formularz internetowy.
Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Zobacz: Brukarstwo Kraków | mk-bruk.pl