Eleganckie ramy do obrazów

Do uświetnienia każdego wnętrza doskonale nadają się różnego rodzaju obrazy. Jednak żaden z nich nie obejdzie się bez obramowania, które doda mu wartości i elegancji.

Ramy do obrazów

Te przygotowane przez firmę Nielsen Polska są doskonałym uzupełnieniem obrazów nie tylko w miejscach, gdzie są one codziennością, to znaczy w galeriach sztuki i muzeach. Są idealne również do uświetnienia wszelkiego rodzaju pomieszczeń w biurach, restauracjach i hotelach, a także domach prywatnych. Bardzo dobrze sprawdzą się także w salonach sprzedaży i centrach handlowych. Ramy do obrazów z oferty firmy sprawdzą się zarówno w miejscach związanych z biznesem, jak i ze sztuką, gdyż oparte są innowacyjnych pomysłach i łączą obecne technologie z ponadczasowym stylem. Te wyroby ramiarskie są znane i cenione na całym świecie, cieszą się także uznaniem cenionych instytucji.

Oferta firmy Nielsen Polska

Wachlarz usług firmy jest niezwykle szeroki, a proponowane produkty są najwyższej jakości, bo stoją za nimi lata doświadczenia. Firma Nielsen oferuje profile, a także gotowe ramy aluminiowe (z zestawem montażowym) i ramki drewniane (w wielu rozmiarach). Dostępne są również ramy gotowe, nie wymagające zakupu dodatkowych akcesoriów, oraz systemy zawieszeń pozwalające na bezinwazyjne aranżowanie ścian. Można tutaj również znaleźć elementy niezbędne do oprawy obrazów, tzn. różnego rodzaju kartony (passe-partout, muzealne i na plecy) oraz pianki, a także tafle szklane i plexi, które zapewnią wysokie bezpieczeństwo użytkowania obrazów. W ofercie znajdują się urządzenia do cięcia obrazowych zabezpieczeń. Każdy z klientów na pewno znajdzie satysfakcjonujące go produkty, które sprawią, że jego obrazy zostaną pięknie wyeksponowane.

Zobacz też: Ramy do obrazów | Nielsen Polska