Elektroniczne palenie sposobem na oszczędność

promieniePalenie to wyjątkowo uciążliwy nałóg. Trudno jest z nim zerwać, niekorzystnie z pewnością wpływa na zdrowie, znacznie nadszarpuje budżet, a w dodatku przeszkadza też otoczeniu. Na szczęście jednak można zdecydować się na rozwiązanie alternatywne, zamiast zacząć walczyć ze sobą. Epapierosy to rozwiązanie, które pozwala przede wszystkim sporo zaoszczędzić. W dodatku papierosy elektroniczne są również niezwykle wygodne. E-papieros, nie dymi, można w każdej chwili schować go i wyjąć z torby, kiedy tylko ma się na to okazję.

Nie trzeba nawet wychodzić na zewnątrz czy pytać o pozwolenie, żeby zaciągnąć się kilka razy. W dodatku w sklepach można znaleźć wiele modeli papierosów, bez problemu można kupić również bardzo stylowy e papieros. Cena wówczas jest trochę wyższa niż za typowe papierosy, ale jednak zyskuje się gadżet, który z pewnością zwróci uwagę otoczenia.  Dla kobiet dużym walorem jest również to, że papieros elektroniczny nie przesusza i nie niszczy cery. Klasyczne papierosy źle działają na jej koloryt i stan. Wieloletnim palaczkom nie pomaga nawet regularnie stosowana mikrodermabrazja Kraków [farmaurody.com.pl].

Sam e-papieros to właściwie największy wydatek związany z rozpoczęciem e-palenia, później zaczynają się już oszczędności. Żeby palić, wystarczy tylko co jakiś czas kupować nowy liquid, czyli płyn do papierosów, który z pewnością jest znacznie tańszy niż inwestowanie w kolejne paczki papierosów. Epapierosy oraz wszystkie niezbędne akcesoria można kupować m.in. za pośrednictwem internetu. Z pewnością warto zwrócić uwagę nie tylko na same papierosy elektroniczne, ale również i liquidy, które dostępne są w różnych smakach.

Można zainwestować w liquid kawowy, czekoladowy, truskawkowy czy wiśniowy. Warto też zwrócić uwagę na zawartość nikotyny. Znaleźć można dziś nawet takie liquidy, które zawierają bardzo niewielką jej ilość lub są nikotyny całkowicie pozbawione. Być może więc e-palenie i wybieranie liquidów z coraz mniejszą zawartością nikotyny, to najlepszy sposób, żeby uporać się z nałogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *