LED do samochodu

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, a jednocześnie jesteś kierowcą powinna zainteresować cię taka nowinka techniczna jak żarówki samochodowe LED. Jest to innowacyjne rozwiązanie dla kierowców. Żarówki te mają o wiele większą żywotność niż standardowe, pozwalają więc zaoszczędzić bardzo dużo środków, które możemy zainwestować w nasz samochód.
Żarówki świecą lepiej niż te standardowe. Na rynku istnieje wiele ich rodzai także każdy może dopasować coś pod swój indywidualny gust.
Wymiana żarówek nie powinna sprawiać problemu. Najnowocześniejsze samochody mają oryginalnie zainstalowane żarówki LED. Oznacza to, że jest to całkowicie nowa, bezpieczna oraz najlepsza technika oświetleniowa do samochodu. Można zastosować montaż w reflektorze głównym, co daje niesamowity efekt.
Aby uniknąć problemów na drodze warto wiedzieć, że przeróbka jest możliwa, o tyle na ile nowe lampy posiadają znak homologacji (litera E z liczbą w kółeczku ). To oznaczenie mówi nam, że światła zostały przebadane w certyfikowanym laboratorium i  zostały dopuszczone do stosowania w konkretnym modelu samochodu. Jeśli takiego znaczka nie będziemy posiadać to możemy rozczarować się podczas kontroli drogowej. Wykroczenia karane są mandatem. Żarówek samochodowych LED nie można umieszczać na tylnych lampach pozycyjnych co spowodowane jest tym, że żarówki świecą punktowo. Oświetlenie jest więc mało widoczne z tyłu.