Makijaż ślubny

Jeśli przyszła panna młoda chce wyglądać w dniu ślubu idealnie, koniecznie powinna wcześniej przetestować zarówno makijaż, jak i fryzurę.

Makijaż ślubny Kraków powinien być przede wszystkim trwały, ponieważ czeka nas cała noc zabawy i zdecydowanie nikt nie chciałby, żeby produkty po kilku godzinach zaczęły spływać. Warto poprosić kosmetyczkę o pomoc przy wyborze bibułek matujących, które zbiorą nadmiar sebum w razie potrzeby. Makijaż ślubny powinien być dobrany do naszego typu urody, ale pamiętajmy o tym, że mamy się w nim czuć dobrze i komfortowo, dlatego jeśli nie podoba nam się propozycja wizażystki, po prostu próbujmy do skutku, aż znajdziemy ideał.

Makijaż nie powinien być zbyt mocny, ale jednocześnie musi być na tyle wyrazisty, żeby podkreślał naszą urodę i również dobrze wyglądał na zdjęciach (ostatecznie to właśnie zdjęcia będziemy później pokazywać przez następne kilkadziesiąt lat!). Wizażystka Kraków pomoże zdecydować, czy raczej należy skupić się na mocniejszym podkreśleniu oczu, czy raczej ust. Niezbędny będzie puder rozświetlający, który ukryje wszelkie ślady zmęczenia i sprawi, że twarz będzie wyglądać promiennie i świeżo. Dobrze jest się skupić na stonowanych odcieniach, które ocieplają twarz.

Pamiętajmy także o tym, że eksperymentowanie z zupełnie nowymi kosmetykami w dzień ślubu może być złym pomysłem – jeśli nie wiemy, jak zachowuje się nowy podkład po kilku godzinach, lepiej go sobie odpuścić, zanim okaże się, że po dwóch tańcach spłynie w całości razem z bazą i pudrem.