Przepyszne dania włoskie

Włoskie restauracje na terenie Polski są coraz bardziej popularne.Polacy od pewnego czasu zaczęli bardzo doceniać włoską kuchnię.

Coraz częściej widuje się w każdym mieście przynajmniej jedną pizzerię, która dowozi jedzienie na zamówienie.Lecz prawdziwa włoska kuchnia to nie tylko pizza, która ostatnio stała się popularnym fast-foodem.Restauracja DaPietro, która mieści się w ścisłym centrum Krakowa serwuje swoim klientom przeróżne dania kuchni włoskiej.Osoba, która wchodzi do tej włoskiej restauracji ma przed sobą ogrom możliwości, może wybierać miedzy zwykłym spaghetti przez przepyszne risotto po słodziutką panna cotte czy tiramisu.

Pomimo tego, że w Krakowie powstało bardzo dużo nowych pizzerii i włoskich restauracji, Da Pietro wciąż nie traci popularności i jest gwarancją stałej, dobrej jakości.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji o każdej porze dnia jak i nocy.Przekąski jak i dania główne są tak dobre że restauracja wypracowała sobie sporo stałych gości.Nasze dania przygotowywane są na oryginalnych recepturach, a także wysokiej jakości produktach, które zawsze są świeże.Drugą naszą specjanością którą możemy się z wami dzielić jest szeroko rozbudowana oferta win.

W restauracji DaPietro nie tylko można zjeśc obiad samemu czy ze swoją drugą połówką,w naszej ofercie są uroczyste przyjęcia takie jak: chrzty, komunie,rocznice a nawet śluby.Do każdej z wymienionych uroczystości nasza restauracja nadaje się idealnie.

Jeśli zatem w zakresie waszych zainteresowań kulinarnych leży kuchnia włoska, wcale nie musimy wyjeżdżać do Włoszech, aby posmakować jej dań. Restauracja DaPietro spełni wszelkie oczekiwania naszych kubków smakowych i na długo pozostawi po sobie miłe i smaczne wspomnienie.